Все о моде
2
4912
Костюм спеціальний (ЛТО) для інженерно-технічного складу ВПС
Костюм спеціальний (ЛТО) для інженерно-технічного складу ВПС

Ми виготовляємо костюм (куртка і штани) спеціальний для інженерно-технічного складу відповідно з вимогами ТУ У18.2-32577623-001:2010 з камуфльованої тканини переплетення «Ріп-Стоп» набивної

ТОВ фірма МІКО виготовляє   костюм   ЛТО (куртка і штани) спеціальний   для   інженерно-технічного    складу    відповідно   з вимогами  ТУ У18.2-32577623-001:2010 з  камуфльованої    тканини переплетення « Ріп-Стоп» набивної, армованого прядева (полієфір – 100,50; хлопок-50 ПЄ ) зі складом бавовни 100 % та повинні відповідати Зразку – еталону (арт. 16331,18310 ).

   Куртка з центральною металевою застібкою – блискавкою ,по низу пояс,   який    застібається   на   кнопку.   Довжина   пояса     повинна регулюватись  хлястиками і рамками.

На лівій полочці  є      зовнішня верхня прорізна кишеня з клапаном , що має застібку на кнопку

  Спинка   на   кокетці ,    по   лінії     з  єднання з нижньою частиною  розташовані вентиляційні отвори. Нижня частина спинки      з двома односторонніми складками, закладеними    в   сторону бокових швів.

Рукава ушивні .двошовні. Комір відкладний.

Штани з пришивним поясом, із застібкою на чотири ґудзики:     одна на поясі та три на відколці. Довжина пояса регулюється  хлястиками та пряжками .

  В правом бічному шві – оброблена внутрішня кишеня , а у   лівому- оброблена внутрішня кишеня  з отворотом.

Переді половинки з двома зовнішніми    кишенями з  клапанами,  що застібаються    на     дві   кнопки  ,   із    м якими  складками  по   шву приточування пояса- по одній на кожній половинці.

 Задні   половинки   з   виточками     – по одній на кожній  половинці.

 На поясі п ять шльонок.

 Внизу штанів кнопка для регулювання ширини штанів.

 Комір , борта , клапани повинні бути прострочені на відстані 0,5 см. від краів.